5.Sınıf Din Kültürü Kur'an-ı Kerim'in Temel Eğitici Nitelikleri Test Çöz unisom suicide attempt phenergan with codeine from verified internet pharmacy practice sites will unisom show up in a trck test monofil provigil can you take unisom if you take ambien phenergan in asthma

testicoz.org

Test Çöz , Online Soru Çöz , İnteraktif Testler


testicoz.org > 5. Sınıf Testleri > 5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Testleri > 5. Sınıf Kur’an-ı Kerim’in Temel Eğitici Nitelikleri Test Çöz

5. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Kur’an-ı Kerim’in Temel Eğitici Nitelikleri -1 Test 10
Başla
Tebrikler - 5. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Kur’an-ı Kerim’in Temel Eğitici Nitelikleri -1 Test 10 adlı sınavı başarıyla tamamladınız.
Doğru Sayısı: %%SCORE%%
Yanlış Sayısı: %%WRONG_ANSWERS%%
Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%
Puan:%%PERCENTAGE%%
Öğretmen görüşü: %%RATING%%
face-paylas twitter-paylas
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112Son
Geri dön

5. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Kur’an-ı Kerim’in Temel Eğitici Nitelikleri Test Çöz

5.sınıf din kültürü testi çöz

5.Sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi dersi içinde yer alan konulardan biri de Kur’an-ı Kerim’in temel eğitici nitelikleri konusudur. Bu konu hakkında hazırlanan bu testimizde 12 soru yer almaktadır. Bu teste başlamadan önce Kur’an-ı Kerim’in temek eğitici nitelikleri konusu bir kez okumanız, konu tekrarı yapmanız konuyu daha iyi kavramanızı ve soruları daha rahat çözmenizi sağlayabilecektir. Aynı zamanda 5.sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi Kur’an-ı Kerim’in temel eğitici nitelikleri testini çözdüğünüzde eğer ki çok yanlış çıkıyorsa konuyu yeniden tekrar etmenizde fayda var demektir. Doğru sayınız yeteri ise bu konuyu iyi kavramış olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu testimiz aynı zamanda öğrencileri sınavlara hazırlamada da yardımcı olacaktır. Sınavlara hazırlanmada sınavdan bir gün öncesi çalışmak sınav anında belki başarılı kılabilir ancak konunun öğrenilmemesine, çabuk unutulmasına neden olur. Aynı zamanda sınavdan bir gün önce ders çalışmak öğrencide sınav stresinin artmasına neden olacaktır. Bu nedenle derslerin günü gününe çalışılması ve sık sık tekrar edilmesi gerekir. Bu nedenle de testlerimizi çözerek konuyu daha iyi öğrenebiliriz.

5.Sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi Kur’an-ı Kerim’in temel eğitici nitelikleri testin içeriğinde neler yer almaktadır?

 1. Kur’an’da yer alan ana konular hakkında sorular
 2. Kur’an’ın özellikleri hakkında sorular
 3. Kur’an’ın gönderiliş amacı gibi bilgileri ölçen sorular yer almaktadır.
 4. Test 12 sorudan oluşmaktadır.
 5. Her sorunun yalnızca bir doğru cevabı vardır.

Testin bitiminde sonuçları gör butonuna tıklayarak doğru yanlış sayınızı görebilir, başarınızı ölçebilirsiniz. Yapamadığınız ya da takıldığınız sorularda yorum yap kısmına tıklayarak bizlere sorularınızı sorabilirsiniz. Diğer 5.sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi dersi konularına ulaşabilmek için sitemizden 5.sınıf testlerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 5.sınıf türkçe, matematik, fen bilgisi, sosyal bilgiler testlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Başarılar dilerim.

25 yorum

Yorum Yap
 1. Cok guzel isalah 100 alırım

  1. Nerde yaşıyorsun benim adım mert cihan Güney

 2. Çok güzel bu siteden 100 aldım inşallah sınavımdan da 100 alırım.

  1. BEN DE 100 ALDIM

 3. Bi halta yaramıyor yavvv açmayın bu siteyi mal gibi tövbe tövbe eder birazdan çalışırsanız iyi yaparsınız kötü 100 aldım şaka çok iyi site????

 4. Arkadaş olalım sizinle

 5. Çok güzel bu site çalıştım ve sınavdan 100 aldım😻😻😻😻iyki var

   1. Bende 100 aldım 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

    1. olabilir 100 aldım diye cıkma

 6. geçen buraya çalıştım 100 aldım bu yazılıyada burdan çalışıyorum

 7. Harika Inşallah sınavımdan
  100 alırım

 8. 100 aldım ardarda 8 ker e inşalllah herkes sınavından 100 alır

  1. Aminnnnnn inşallah??????????

 9. ALLAH herkese yardımcı olsun

 10. Heyoooooooooooooooooo

 11. Cooooook teşekkürler çok ama çok ama çok güzel sınava çalışmış oldum elinize sağlık ???????????????????????????????????????

 12. Çok guzel

 13. Bence çok güzel test uygulaması sizede tavsiye ederim

 14. insallah 100 alırım ….

 15. Naber yüz aldım hemde kendi yüzümü😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃😃😃😃😃😃

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Test Çöz | Online Test Çöz | İnteraktif Testler | 2018 testicoz.org | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası | Gizlilik Politikası | Kaynakça | Yasal Uyarı | RSS | Reklam
Secured By miniOrange